sobota, 21 kwietnia 2012

Bohaterowie

Jessica Carter lat 19- urodzona 22 maja 93 roku . Urodzona i wychowana w Anglii / Londyn  aktualnie zamieszkuje w Paryżu  . Jest żywiołowa i zwariowana , pełna życia młoda dziewczyna z wielkimi marzeniami . Jej najlepszą przyjaciółką jest Juliette którą zna już 6 lat . 


Juliette Hadson lat 19 - urodzona 21 stycznia 93 roku w Anglii / Sheffield  . Jej aktualnym miejscem zamieszkania jest  Paryż . Jest nieśmiała i skromna , szalenie zakochana w fotografii lecz tylko i wyłącznie za obiektywem . Urocza blondynka o dużych niebieskich oczach zakochana po uszy w kotach . Jej matka jest francuską a ojciec anglikiem . Jej najlepszą przyjaciółką jest Jessica którą zna już 6 lat .

Zayn Malik lat 19 urodzony 12 stycznia 93 roku w Anglii / Bradford . Aktualnie mieszka w  Paryżu wraz z czwórką pozostałych przyjaciół , jego zainteresowaniem oraz marzeniem jest bycie modelem . Jest pewny siebie ale także uczuciowy , zawsze zachowuje zimną krew gdy jest taka potrzeba . 



Harry Styles lat 19 urodzony 1 lutego 93 roku w Anglii / Holmes Chapel  mieszka w Paryżu z przyjaciółmi . Jest osobą żywiołową i pełną życia zawsze uśmiechnięty i pogodny . Jego marzeniem jest praca w wytwórni muzycznej . Jest bardzo uczuciowy przez co bardzo łatwo go zranić . Po mimo uznania u płci przeciwnej jest singlem gdyż czeka na tą jedyną . 



Niall Horan lat 19 urodzony 13 września 93 roku  w Anglii / Mullingar  wyprowadził się razem z przyjaciółmi do Paryża . Tam wspólnie mieszkają . Jego marzeniem jest by stać się architektem ogrodów gdyż kocha urok i delikatność tych roślin . Zawsze głodny i roześmiany chłopak goniący za marzeniami . Uczuciowy i wrażliwy  a także nieśmiały . 

Louis Tomlinson lat 20 urodzony 24 grudnia 91 roku w Anglii / Doncaster . Pogonił za marzeniami do Paryża wraz ze swoimi przyjaciółmi . Szalony i pełen energii chłopak , który dostrzega piękno w najmniejszych rzeczach . Jest zafascynowany modelingiem jak jego przyjaciel Zayn jest to ich wspólne marzenie.  



Liam Payne lat 20 urodzony 29 sierpnia 91 roku w Anglii /  Wolverhampton . Uciekł do Paryża w poszukiwaniu inspiracji  . Jest bogatym dzieciakiem który nie musi pracować lecz jego marzeniem jest praca jako barista . Zafascynowany tym napojem wyruszył by dotrzeć do tego marzenia . Jest spokojny i ułożony . Jego dziewczyną jest Danielle światowej sławy tancerka . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz